IX Ogólnopolskie Sympozjum Naukowe Neurodydaktyki w roku 2023

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na kolejną IX już edycję Ogólnopolskiego Sympozjum Naukowego Neurodydaktyki, które odbędzie się w dniach 20–22 października 2023 r.

Tym razem gościć będziemy na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Śląskiego, gdzie przygotowaliśmy dla Państwa ponad 200 miejsc. Liczymy, że Państwo nas odwiedzą.
Naszych stałych Uczestników pragniemy uspokoić – to zaledwie kilkaset metrów od budynku Instytutu Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska.

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Wartość ludzkich mózgów leży we współpracy”. Zaprosimy blisko 20 specjalistów z różnych dziedzin i spróbujemy zastanowić się jak wykorzystać siłę wspólnoty w kształtowaniu kompetencji i strukturalnej wiedzy.

Poza licznymi wykładami, jak zwykle, planujemy dodatkowe atrakcje – m.in. sobotni wieczór przy lampce wina, czas na inspirujące rozmowy, spotkanie z ciekawymi ludźmi (i nie tylko ludźmi). Nie zabraknie czegoś i dla ducha i dla ucha ;​-​) Planujemy również konkursy z licznymi nagrodami.

Koszt uczestnictwa w trzech dniach konferencji to 350 zł.

UWAGA! Rejestracja uczestników została zamknięta. Obecnie nie przyjmujemy już zgłoszeń.

Miejsce:
Aula Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Katowice, ul. Uniwersytecka 4.

Zapraszamy Państwa do obserwowania naszego wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco postaramy się informować o stanie przygotowań, oraz do odwiedzenia naszej strony FAQ – z opisem najczęściej zgłaszanych problemów i ich rozwiązaniami.

Do IX Sympozjum Naukowego Neurodydaktyki pozostało jeszcze

The following two tabs change content below.